Класичний шкіряний гаманець "208-А"

- Нет в наличии
- Код: 208-А
803 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний шкіряний гаманець "208-А"
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 4 відділення для карток, 3 - для купюр, одне віділення для монет, 2 прозорих відділення та 2 відділення для карт пам'яті. Колір- чорний
Розміри: 12х10х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Цена: 803 ₴






