Практичний шкіряний гаманець-портмоне з зажимом для купюр "143-А"

- Нет в наличии
- Код: 143-А
969 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний шкіряний гаманець-портмоне з зажимом для купюр "143-А"
Такий гаманець-портмоне найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 13 відділення для карток, 2 - для купюр, одне віділення для монет, 2 прозорих відділення та 2 відділення для карт пам'яті. Колір- чорний
Розміри: 14х10х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 13 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Цена: 969 ₴






