Дитячий рюкзак для дівчаток з паєтками 2044

- Нет в наличии
- Код: 2044
352 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий рюкзак для дівчаток з паєтками 2044
Дитячий рюкзак для дівчаток з паєтками 2044 - блискучий, стильний, компактний та практичний рюкзак з одним відділенням. Ідеально підходить маленьких дівчат дошкільного віку, які полюбляють оригінальність та яскравість. В наявності в рожевому, сріблястому та золотистому кольорі.
Розмір: 17*16*8см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 16 см |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Малий |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений | 1 основне |
| Тип | Дошкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Пол | Для дівчаток |
| Материал | Штучна шкіра |
- Цена: 352 ₴











