Туристичний рюкзак Yirong DS 1735 (55л)

- Нет в наличии
- Код: 1735
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак Yirong DS 1735 (55л)
Туристичний рюкзак Yirong DS 1735 (55л) - практичний рюкзак для туризму. Має кілька великих і містких відділень і кишень. Рюкзак має акуратний та стильний дизайн, якісний, практичний. Підійде для походів, туризму, полювання, риболовлі, подорожей. Для зручності є м'які шлейки, бокові стяжки.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 53х33х20
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 55 л |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Регулируемый клапан |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 757 ₴











