Чоловіча сумка через плече "Gorangd" 8538

- Немає в наявності
- Код: 8538
682 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече "Gorangd" 8538
Чоловіча сумка через плече "Gorangd" 8538 - стильна та практична сумка-месседжер через плече. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 24*20*10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 682 ₴







