Туристичний рюкзак з розширенням Gorangd "F0506"

- Нет в наличии
- Код: F0506
1 235 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак з розширенням Gorangd "F0506"
Туристичний рюкзак з розширенням Gorangd "F0506" - практичний рюкзак для туризму зі збільшенням об'єму за допомогою блискавки. Має одне велике відділення, а також кишені на лицевій стороні та по боках. Популярний серед людей, які в сфері своєї діяльності, мають переносити різноманітні інструменти, туристичне спорядження, транспортування необхідних речей або для військових цілей. Підходить походів на риболовлю та полювання. Колір: сірий, хакі.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 50(60)х35х20
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 20 см |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Состояние | Новое |
| Количество лямок | 2 |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 1 235 ₴











