Рюкзак для ноутбука Jiapeng "6847"

- Нет в наличии
- Код: 6847
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука Jiapeng "6847"
Стильний рюкзак для ноутбука Jiapeng Club "6847" - якісний та практичний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для зручного носіння ноутбука, книг, зошитів, гаджетів та ін. А також має велику кишеню на фронтальному боці. Ідеально підходить для ділових людей та студентів.
Розмір: 45х30х15см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный |
| Размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Відділення для ноутбука, зовнішня кишеня на блискавці |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
- Цена: 757 ₴







