Сумка через плече "2631"

- Немає в наявності
- Код: 2631
330 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече "2631"
Дуже зручна та містка сумка з цупкої тканини. Виготовлена з поліестра, створена для справжніх чоловіків, які надають перевагу класичному стилю. Сумка чудово підійде для переносу документів та особистих речей. За бажанням її можна використовувати як варіант невеликої і зручної дорожної сумки для відряжень. Адже велике основне відділення та дві зовнішніх кишені на блискавці роблять цю модель не лише стильною, а й функціональною і дуже зручною.
Розміри: 36х25х14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Відділення | зовнішні кишені на блискавці, 1 основні |
- Ціна: 330 ₴






