Спортивна сумка з кишенею для взуття Wallaby "212"

- Нет в наличии
- Код: 212
730 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка з кишенею для взуття Wallaby "YR 212"
Спортивна сумка з кишенею для взуття Wallaby "YR 212" - вміщує все необхідне для спорту, підійде для короткочасних поїздок, відряджень. Виглядає стильно та лаконічно. Плечовій ремінь і зручні ручки з фіксуючою накладкою додають їй комфорту у використанні.
Размеры: 50х22х24 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Плечевой ремень | Так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, кишення для взуття |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 730 ₴







