Чоловіча сумка через плече "StarDragon" 9956

- Немає в наявності
- Код: 9956
682 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече "StarDragon" 9956
Чоловіча сумка через плече "StarDragon" 9956- сумка середнього розміру через плече,достатньо містка, в класичному дизайні чорного кольору, така модель ніколи не буде зайвою у чоловічому гардеробі. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Передбачено зручний ремінець та ручку.
Розмір: 37*28*12см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
- Ціна: 682 ₴









