Чоловіча сумка через плече Aojialisi 89079

- Немає в наявності
- Код: 89079
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече Aojialisi 89079
Чоловіча сумка через плече Aojialisi 89079- середнього розміру через плече, в класичному дизайні, така модель ніколи не буде зайвою у чоловічому гардеробі. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Для зручності передбачено ручку та наплічний ремінець.
Розмір: 24*20*12см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Ціна: 454 ₴











