Сумка через плече чоловіча "F1212"

- Немає в наявності
- Код: F1212
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече чоловіча "F1212"
Сумка через плече чоловіча "F1212" - модель для щоденного використання. Сумка має одне основне відділення, внутрішню кишеню для дрібних речей на блискавці, кишені на фронтальному боці сумки, довгу шлейку, що регулюється. Сумка стане ідеальним аксесуаром на повсякдень. Виготовлена з цупкої тканини, сумка може стати улюбленим чоловічим аксесуаром на кожен день.
Розміри: 27х23х15
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Мессенджер |
- Ціна: 454 ₴











