Міський рюкзак, сумка на одне плече "1201-1"

- Нет в наличии
- Код: 1201-1
492 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак, сумка на одне плече "1201-1"
Сучасна і стильна модель рюкзака "1201-1" - чудовий вибір для активних людей. Основна перевага даного рюкзака - він завжди під рукою. Вам не потрібно витрачати час на те, щоб зняти рюкзак з плечей. Саме це забезпечить швидкий доступ до речей.Рюкзак чудово виглядає не лише з спортивним стилем одягу, а й з повсякденним.
Розміри: 22х19х10
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 19 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Карманы | Внутрішні, фронтальний |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 492 ₴










