Рюкзак, сумка через плечі "901"

- Немає в наявності
- Код: 901
326 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак, сумка через плечі "901"
Сучасна та стильна модель рюкзака "901" - чудовий вибір для активних людей. Основна перевага даного рюкзака - він завжди під рукою. Вам не потрібно витрачати час на те, щоб зняти рюкзак з плечей. Саме це забезпечить швидкий доступ до речей.Рюкзак чудово виглядає не лише з спортивним стилем одягу, а й з повсякденним.
Розміри: 31х17х8
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Спортивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Відділення | 2 основних |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Ціна: 326 ₴









