Чоловіча сумка-месенджер через плече "Dubyao" 2587

- Немає в наявності
- Код: 2587
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-месенджер через плече "Dubyao" 2587
Чоловіча сумка-месенджер через плече "Dubyao" 2587 - стильна та практична сумка через плече. Ідеальний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Достатньо містка, має два відділення на блискавці, а також декілька кишень ззаду і спереду сумки. В наявності в темно-сірому кольорі.
Розмір: 29*23*12см.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стиль | Casual |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Відділення | 2 основних |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 568 ₴










