Чоловіча сумка через плече "StarDragon 985"

- Немає в наявності
- Код: 985
667 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече "StarDragon 985"
Чоловіча сумка через плече "StarDragon 985"- сумка середнього розміру через плече,достатньо містка, в класичному дизайні чорного кольору, така модель ніколи не буде зайвою у чоловічому гардеробі. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Передбачено зручний ремінець та ручку.
Розмір:28*20*12см
| Основні | |
|---|---|
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стиль | Casual |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5-6 |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Відділення | 1 основні, зовнішні кишені на блискавці |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жорсткість | середня |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 667 ₴









