Універсальний компактний рюкзак для міста А815

- Нет в наличии
- Код: А815
595 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний компактний рюкзак для міста А815
Універсальний компактний рюкзак для міста А815 - якісний і функціональний рюкзак, чудово підходить для поїздки на роботу, навчання та прогулянки. Головна особливість цієї моделі, це відділення для ноутбука, а також передбачено вхід USB і для навушників. Рюкзак виконаний із міцної тканини з кількома відділення ми на "блискавці". За детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розмір: 35*25*15см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 15 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Міський рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, відділення для яноутбука, вхід usb/навушники |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 595 ₴











