Чоловіча сумка через плече(месенджер) "Dubyao 6166"

- Немає в наявності
- Код: 6166
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече(месенджер) "Dubyao 6166"
Чоловіча сумка через плече(месенджер) "Dubyao 6166" - якісна та практична сумка. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку. Колір:чорний.
Розмір: 30*25*10см.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стан | Нове |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 568 ₴









