Спортивний молодіжний рюкзак " W15"

- Нет в наличии
- Код: W15
542 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний молодіжний рюкзак " W15"
Спортивний молодіжний рюкзак "W15" з емблемами відомих брендів - практичний, просторий з одним відділенням, зовнішніми і внутрішніми кишенями. Створений для стильних молодих людей, ідеально підходить для поїздок, спортивних тренувань, прогулянок по місту чи навчання. Виконаний в різних кольорах і з різними принтами.
Розмір: 40х25х15см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 15 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, сітчаті бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 542 ₴











