Стильний рюкзак для міста "Helizing" А 811-4

- Нет в наличии
- Код: 811-4
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний рюкзак для міста "Helizing" А 811-4
Стильний рюкзак для міста "Helizing" А 811-4 - це гідна модель рюкзака, допоможе Вам комфортно переміщатися по місту. Завдяки добре продуманому дизайну і функціональним можливостям дана модель прослужить довгі роки і буде радувати Вас. Модель має одне велике відділення, глибокий передній кишеню і два бокових. Спинка і лямки рюкзака ущільнені. Розмір - 43*30*14см.
Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 568 ₴











