Універсальний тактичний рюкзак "Піксель 2323"

- Нет в наличии
- Код: 2323
649 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний рюкзак "Піксель 2323"
Універсальний тактичний рюкзак "Піксель 2323" - практичний рюкзак, який можна використовувати спортивний, міський чи туристичний. Має одне велике відділення, а також кишеню на лицевій стороні та по боках. Колір: сірий піксель, коричневий піксель, пісочний піксель.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 45*30*15 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Основные | |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
| Страна производитель | Україна |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
| Глубина | 15 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Пол | Унисекс |
| Карманы | Фронтальный |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Регулируемый клапан |
- Цена: 649 ₴











