Підлітковий шкільний рюкзак "Gorangd 1513"

- Нет в наличии
- Код: 1513
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлітковий шкільний рюкзак "Gorangd1513"
Підлітковий шкільний рюкзак "Gorangd 1513" - стильний аксесуар для дітей старших класів. Гарний ненав'язливий дизайн і гарна якість виробу - роблять рюкзак оптимальним варіантом для школяра. Має достатню кількість відділень на якісній фурнітурі для всього що необхідно в школу і для простих прогулянок по місту. Розмір:35 *25*13 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 13 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Пол | Unisex |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 757 ₴











