Дорожна сумка на колесах 163355 (55см)

- Нет в наличии
- Код: 163355
1 515 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка на колесах 163355 (55см)
Дорожна сумка на колесах 163355 (55см) - достатньо місткий та зручний аксесуар для подорожей, поїздок чи відряджень. Має одне відділення на блискавці, а також кишеню на лицевій стороні. Передбаченні міцні тканинні ручки та металева ручка для перевозу на колесах. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 55*28*30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Чорний |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 515 ₴











