Туристичний камуфляжний рюкзак "Sport 113"

- Нет в наличии
- Код: 113
1 028 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний камуфляжний рюкзак "Sport 113"
Туристичний камуфляжний рюкзак "Sport 113" - практичний рюкзак для туризму зі збільшенням об'єму за допомогою блискавки. Має одне велике відділення, а також кишені на лицевій стороні та по боках.Популярний серед людей, які в сфері своєї діяльності, мають переносити різноманітні інструменти, туристичне спорядження, транспортування необхідних речей або для військових цілей. Підходить походів на риболовлю та полювання. Колір: піксель, мультикам,зелено-коричневий.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 55+10*35*15 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 55 см |
| Ширина | 35 см |
| Основные | |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
| Страна производитель | Україна |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
| Глубина | 15 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Пол | Унисекс |
| Карманы | Фронтальный |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Регулируемый клапан |
- Цена: 1 028 ₴











