Рюкзак універсальний для ноутбука "Gorangd YR 1 683"

- Нет в наличии
- Код: YR 1683
969 ₴
Рюкзак універсальний для ноутбука "Gorangd YR 1 683"
Якщо вам потрібен варіант рюкзака на кожен день, в якому знайдеться місце не тільки лептопу, але і повного набору повсякденних дрібниць - вибирайте універсальний рюкзак для ноутбука "Gorangd YR 1683". У ньому є наявність додаткових кишень, гарна якість фурнітури. Дуже універсальний, красиво і стильно виглядає. Виготовлений з якісного матеріалу, який має вологозахисні властивості, що надійно захистів вміст рюкзака від випадкового потрапляння вологи і пилу. Такий рюкзак може застосовуватися для навчання, прогулянки або зберігання в цілості і порядку своїх речей і предметів. Сьогодні рюкзак став чи не основним предметом щоденного використання як чоловіками так і жінками. Конструктори постійно придумують нові дизайнерські рішення, щоб зробити цей аксесуар максимально комфортним і зручним у використанні. Міцна ручка, у верхній частині рюкзака служить не тільки для зручного транспортування, а доповнює зовнішній вигляд рюкзака.Размер - 46 * 30 * 17 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 30 см |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, відділення для яноутбука |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | однотонний |
- Цена: 969 ₴







