Рюкзак для ноутбука "Binshuai YR 613"

- Нет в наличии
- Код: YR 613
833 ₴
Рюкзак для ноутбука "Binshuai YR 613"
Рюкзак - на відміну від інших сумок надаватися на спину, що дозволяє комфортно переносити важкі ноутбуки та звільняє руки. Зручність перенесення досягається ортопедичною конструкцією, рівномірно розподіляє навантаження на спину. Стильний і модний рюкзак стане надійним сховищем для Ваших цінних речей і підійде не тільки для транспортування Вашого лептопа, а й для інших цінних і потрібних речей. Його внутрішній обсяг дозволить переносити безліч різних предметів і підійде для короткострокових поїздок, прогулянок або інших цілей. Міцний і місткий рюкзак "Binshuai YR 613", це відмінна річ для студентів, учнів, хороший варіант для людей, яким в сфері своєї діяльності доводиться переносити багато різних речей і предметів. Рюкзак дуже місткий, не дивлячись на свої компактні розміри, має кілька кишень і відділень, які щільно закриваються на блискавку. Матеріал міцний і надійний, здатний витримати великі навантаження. Присутній USB роз'єм. Розмір - 42 * 30 * 15 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 30 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, відділення для яноутбука |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | однотонний |
- Цена: 833 ₴







