Жіночий модний міський рюкзак "Feichuang" YR 0561

- Нет в наличии
- Код: YR 0561
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий модний міський рюкзак "Feichuang" YR 0561
Кожна жінка хоче виглядати модно і стильно і цей милий аксесуар зі шкірозамінника може стати прекрасним доповненням до вбрання молодої дівчини. Рюкзак для сучасної дівчини є річчю, яка поєднує в собі комфорт і стиль. Представляємо міської рюкзак для жінок "Feichuang" YR 0561. Він красиво і стильно виглядає, його можна носити з різним одягом. Прекрасно підходить і для повсякденного одягу і для ділового стилю. Розмір - 40*28*14 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 530 ₴







