Стильний молодіжний рюкзак YR 901

- Нет в наличии
- Код: YR 901
667 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний молодіжний рюкзак "YR 901"
Стильний молодіжний рюкзак YR 902 - компактний різнокольоровий рюкзак, відмінно підходити як дорослим так і дітям. Добре гармонує з будь-якими сучасними нарядами. Має одне відділення на блискавці і кишеня на лицьовій стороні. Передбачено зручні плечові лямки, а також ручка для перенесення в руках. В наявності різні кольори. Розмір рюкзака: 35 * 27 * 13см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Глубина | 13 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 667 ₴











