Стильна універсальна жіноча сумка "Jomolamna" 6656 (40см)

- Нет в наличии
- Код: 6656
649 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна універсальна жіноча сумка "Jomolamna" 6656 (40см)
Стильна універсальна жіноча сумка "Jomolamna" 6656 (40см) - яскрава, доволі містка сумка, з відмінним функціоналом. Має одне відділення на блискавці. Передбачено зручні м'які ручки. Пошита з якісного текстилю для довготривалого використання.Чудово така сумка підійде і для подорожей, відряджень, і як ручна поклажа в літаку.Кольори: червоний, фіолетовий, сірий, чорний, синій. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 40*35*20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | Без колес |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Назначение | Для женщин |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Замок | Ні |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Ручки |
| Форма | Прямокутна |
- Цена: 649 ₴











