Міський рюкзак "Champion 632"

- Нет в наличии
- Код: YR 632
583 ₴
Міський рюкзак "Champion 632"
Міський рюкзак "Champion 632" - це чудовий міський рюкзак для щоденного застосування і короткострокових відряджень або відвідування спортивних заходів. Оснащений анатомічною спинкою, що забезпечує ідеальну посадку, за рахунок м'яких вставок, а регульовані знімні плечові лямки також прекрасно сідають, що не натираючи плечі. Основний відділ рюкзака "Champion 632", місткий і ідеальний як для папок з паперами і документами, так і для речей особистого користування. У фронтальній його частини є кишеня для речей першої необхідності, а з боків розташувалися кишені для пляшки з водою або інших предметів. Виготовлений з міцної тканини, яка просякнута спеціальними складами, для захисту від вологи і пилу. Виготовлений в декількох комбінаціях колірного виконання, щоб кожен зміг підібрати для себе найбільш прийнятний і відповідав своєму власному стилю. Доповнює модель зручна ручка для перенесення. Розмір - 45*30*18 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 18 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-сірий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, сітчаті бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 583 ₴








