Дитячий шкільний рюкзак "Migini" 8821

- Нет в наличии
- Код: YR 8821
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий шкільний рюкзак "Migini" 8821
"Migini" 8821 - стильна і зручна річ для школяра. Рюкзак має міцну фурнітуру на фронтальному і верхньому відділенні. "Migini" 8821 має форму короба і ортопедичну спинку, яка створить максимально комфортні умови для дитини в початкових класах. Можна користуватися в трьох різновидах, і підійде абсолютно кожній дитині. Розміри - 32*28*16 (см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество отделений | 3 |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Рожевий |
| Тип | Шкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Пол | Для дівчаток |
| Возрастная группа | Підліткова/дитяча |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | Кіт |
- Цена: 757 ₴










