Ортопедичний шкільний ранець "Migini" 8819

- Нет в наличии
- Код: YR 8819
757 ₴
Ортопедичний шкільний ранець "Migini" 8819
Зовнішній вигляд цього рюкзака обов'язково повинен сподобатися вашому малюку. Адже при покупці подібного предмета необхідно враховувати думку дитини, якщо ранець йому не сподобатися, він не буде його носити. Ортопедичний ранець "Migini" 8819, виконаний з якісних матеріалів і фурнітури, крім того він місткий і функціональний. Якщо цей рюкзак сподобався Вашій дитині, сміливо можете замовляти. Виготовлений ранець з якісного щільного матеріалу, прекрасно тримає форму, має вологостійкі властивості. Ортопедична спинка з "дихаючими" вставками, забезпечує хороший повітрообмін між рюкзаком і спиною дитини. З усіх боків рюкзака передбачені світловідбиваючі елементи, що гарантує його видимість в темний час доби. Яскравий колір ранця і світловідбиваючі компоненти зроблять дитину більш помітним на дорозі, значить його шлях додому буде більш безпечним. Про зручність, комфорт і позитивними особливостями цього ранця, свідчать позитивні відгуки наших покупців. Розмір - 32*28*16 (см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество отделений | 3 |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Рожевий |
| Тип | Шкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Пол | Для дівчаток |
| Возрастная группа | Підліткова/дитяча |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | Зайчик |
- Цена: 757 ₴





