Стильна чоловіча шкіряна сумка-бананка 1107

- Нет в наличии
- Код: 1107
240 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна чоловіча шкіряна сумка-бананка 1107
Стильна чоловіча шкіряна сумка-бананка 1107 прекрасний аксесуар, який підійде для чоловіків різного віку і з різним стилем одягу. Бананка має три відділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас.Ремінець на пояс регулюється по довжині. Детальніше за телефоном вказаним на сайті. Розміри: 26*12*9 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 26 см |
| Высота | 12 см |
| Толщина | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
- Цена: 240 ₴









