Якісна сумка-бананка із шкірзамінника Aoila 2506

- Нет в наличии
- Код: 2506
336 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна сумка-бананка із шкірзамінника Aoila 2506
Якісна сумка-бананка із шкірзамінника Aoila 2506дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для кожного, хто не любить носити з собою великі сумки. л. Бананка має тривідділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Кілька видів кольорового виконання, дозволить підібрати Вам найбільш підходящий. Детальніше за телефоном вказаним на сайті. Розміри: 35*13*10 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Максимальный обхват талии | 150 см |
| Длина | 35 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 10 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Кишеня на застібці "блискавка", регулюючий пояс |
- Цена: 336 ₴











