Якісний шкільний міський рюкзак "Migini 6805"

- Нет в наличии
- Код: YR 6805
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний шкільний міський рюкзак "Migini 6805"
Кожна модель "Migini" продумана до дрібниць, виконана тільки з якісних матеріалів і фурнітури, має стильний і модний дизайн, що дозволяє користувачеві підкреслити свою індивідуальність. Місткий молодіжний рюкзак "" Migini 6805 "" має універсальний дизайн в діловому стилі, продуманий для навчання і повсякденного активного використання. Зручні спинка і лямки дозволяють з комфортом носити навіть заповнений рюкзак. Має 3 містких відділення з внутрішніми роздільниками і органайзером.
Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри - 40*30*20 (см)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 40 см |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2-3 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 757 ₴








