Міський рюкзак для ноутбука "YR 1817"

- Нет в наличии
- Код: YR 1817
850 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак для ноутбука "YR 1817"
Стильний в сірому кольорі рюкзак "YR 1817" з відділенням для ноутбука, з продуманим розташуванням відсіків і невисокою ціною підійде абсолютно всім. YR 1817 має 2 містких основних відділу на блискавки і 2 кишені з боків для пляшки з водою або інших дрібниць, також даний екземпляр рюкзака має 2 сітчастих відділення не спині. Збоку передбачені перехідники для навушників і usb. У головному відділенні розташований ущільнений відсік для надійного транспортування ноутбука. Багатофункціональний відсік з органайзером дозволить зручно розмістити всі необхідні на кожен день дрібниці. Розмір - 40*30*17(см)
Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 17 см |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 40 см |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Міський рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 850 ₴








