Міський рюкзак "LECHAO MY BAG 667"

- Нет в наличии
- Код: YR 667
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак "LECHAO MY BAG 667"
Міський рюкзак "LECHAO MY BAG 667" - якісний і стильний рюкзак відмінно виглядає з чоловічим гардеробом. Місткий і практичний, має міцні стяжки на фурнітурі, з фронтальним відсіком для ваших речей. Розміри - 32*23*10 (см).
Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 10 см |
| Высота | 23 см |
| Ширина | 32 см |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Міський рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 454 ₴







