Міський рюкзак 'Lumanda YR1819"

- Нет в наличии
- Код: YR1819
583 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний міський рюкзак "Lumanda YR1819"
Стильний в класичному чорному кольорі рюкзак "Lumanda YR1819" універсальний з відділенням для ноутбука, з продуманим розташуванням відсіків і невисокою ціною підійде абсолютно всім. Рюкзак має 2 містких основних відділу на блискавки і 2 сітчастих кишені з боків для пляшки з водою або інших дрібниць. Збоку передбачені перехідники для навушників і usb.
Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 40*28*17(см.)
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 17 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 583 ₴









