Чоловіча сумка-мессенджер через плече 58200

- Нет в наличии
- Код: 58200
545 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка-мессенджер через плече 58200
Чоловіча сумка через плече "Ding Da 2088" - достатньо містка та зручна сумка через плече в спортивному стилі. Має одне основне велике відділення на блискавці, кишені спереду та ззаду, а також ще ода кишенька на клапані. Передбачено плечовий ремінець який не знімається. Легка та практична сумка, чудово підійде для повсякденного використання, прогулянок та роботи. Колір:чорний
Розмір: 25*20*10см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Текстиль |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Новий |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Жесткость | М'яка |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основне, Зовнішні кишені на блискавці |
- Цена: 545 ₴








