Чоловіча сумка через плече "Ding Da 2088"

- Нет в наличии
- Код: 2088
298 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка через плече "Ding Da 2088"
Чоловіча сумка через плече "Ding Da 2088" - стильна та практична сумка через плече з міцної тканини. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Колір: чорний
Розмір: 22*17*12см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Текстиль |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Новий |
| Отделения | 2 основних, зовнішня кишеня на блискавці |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Жесткость | М'яка |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 298 ₴










