Стильний, якісний чоловічий клатч Baellerry 1393

- Нет в наличии
- Код: 1393
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний, якісний чоловічий клатч Baellerry 1393
Стильний, якісний чоловічий клатч Baellerry 1393 - стильний аксесуар виготовлений із штучної шкіри. Має чудовий функціонал, є 14 відділень для карток, а також 4 відділення для грошових купюр. Основне відділення на блискавці та ще два надійно фіксуються за допомогою кнопки. Клатч Baellerry 1393- гарний та елегантний подарунок чоловікові до свята. Доречний такий аксесуар і для жінок, через те його можна сміло його назвати універсальним. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 21*11*4 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Пол | Мужской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Застежка | Кнопки, Молния |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 14 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 757 ₴









