Шкіряна чоловіча ключниця 3002

- Нет в наличии
- Код: 3002
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкіряна чоловіча ключниця 3002
У чоловіків кожен предмет гардероба показником статусу, тому запорукою успішного завершення образу стане правильно підібраний гаманець. Шкіряна чоловіча ключниця 3002 - якісний аксесуар виготовлений із натуральної шкіри, для ключів. Виготовлений в чорному, бордовому та коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:12х9х1см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип застежки | Кнопки |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для кредитных карт | 3 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Толщина | 30 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Гаманець |
| Состояние | Новий |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Натуральна шкіра |
- Цена: 150 ₴











