Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри 1001

- Нет в наличии
- Код: 1001
255 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри 1001
Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри 1001 - якісний та стильний аксесуар, виготовлений із натуральної шкіри. Має невеликі розміри, передбачено 4 прозорих відділення для документів. Зручно поміститься в кишенях одягу, та в невеличкій сумочці. Виготовлений в темно-коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:13х9х1,5см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество прозрачных отделений | 4 |
| Расположение | Вертикальное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-коричневий |
| Тип | Портмоне для автодокументів |
| Состояние | Новий |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Відділення для документів | 7, 4 |
- Цена: 255 ₴








