Термосумка, сумка-холодильник 12 л, 2712

- Нет в наличии
- Код: 2712
250 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка, сумка-холодильник 12 л, 2712
Термосумка, сумка-холодильник 12 л, 2712, прекрасний варіант для тих хто любить відпочинок на природі, або часто буває в різноманітних поїздках. Основне завдання цієї сумки - це зберегти продукти в холодному чи теплому вигляді тривалий час. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 27*26*18 см. Внутрішній об"єм 12 літрів
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 12 л |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности термосумки | Влагозащита, Герметическая подкладка |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений | 1 |
| Размеры | |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Малий |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Форма | Прямокутна |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 250 ₴











