Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри "Auto" 1003

- Нет в наличии
- Код: 1003
455 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри "Auto" 1003
Портмоне для автодокументів з натуральної шкіри "Auto" 1003 - якісний та стильний аксесуар виготовлений із натуральної шкіри. Має 4 відділення для карток, 1 велике, 4 середніх та 2 маленьких прозорих відділення для документів, і одне для фото. Виготовлений в чорному, коричневому, темно-коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:13х9х1,5см.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 130 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Расположение | Вертикальное |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 6 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Портмоне для автодокументів |
| Состояние | Новий |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Відділення для документів | 7 |
| Відділення для карток | 4 |
- Цена: 455 ₴











