Чоловічий стильний шкіряний гаманець-затискач "Dolar"2001

- Нет в наличии
- Код: 2001
255 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічий стильний шкіряний гаманець-затискач "Dolar"2001
Чоловічий стильний шкіряний гаманець-затискач "Dolar"2001 - якісний аксесуар виготовлений із натуральної шкіри. Модель одним складанням поєднує у собі компактні розміри і оптимальну місткість. Має 3 відділення для карток, одне прозоре відділення , одне для монет, а також затискач для купюр . Виготовлений в чорному, коричневому, темно-коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:11х8х1,5см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 3 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Гаманець |
| Состояние | Новий |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Отделка и украшения | Затиск |
| Расположение монетницы | Всередині |
- Цена: 255 ₴











