Брезентовый рюкзак з розширенням "Jomolanma" 0108

- Нет в наличии
- Код: 0108
1 190 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брезентовый рюкзак з розширенням "Jomolanma" 0108
Брезентовый рюкзак з розширенням "Jomolanma" 0108 - вкрай необхідна річ для тих, кому приходиться носити різні габаритні предмети і речі. Основною перевагою цієї моделі, є можливість розширення на 10 см, за рахунок спеціальної блискавки. Ідеально підходить для працівників сервісних або ремонтних компаній, а також для студентів, старшокласників та туристів. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 45+10*32*15 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Карманы | Боковые |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені, кишені на лицевій стороні |
| Возрастная группа | Доросла |
| Розмір | 45+10*32*15 см |
- Цена: 1 190 ₴











