Стильна принтована сумка-бананка Х156

- Нет в наличии
- Код: Х156
140 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна принтована сумка-бананка Х156
Стильна принтована сумка-бананка Х156 - яскрава сумка на пояс, чудовий варіант стильного літнього образу. Різномаїття принтів дозволить кожному вибрати свою. Виготовлена з якісного матеріалу та має досить пристойну місткість з двома відділеннями на блискавці. Розмір 33*13*10см.
| Основные | |
|---|---|
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Длина | 33 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 10 см |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Значки | узор, абстракція |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Unisex |
- Цена: 140 ₴











