Туристичний рюкзак "North Face 3066" (80+5л)

- Нет в наличии
- Код: 3066
2 651 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак "North Face 3066" (80+5л)
Відправляєтеся відпочивати у лісі чи підкорювати гірські вершини, якісний похідний рюкзак вам просто необхідний. Туристичний рюкзак "North Face 3066" (80+5л)) - достатньо великий і місткий рюкзак, призначений для туристичних походів та подорожей. Рюкзак складається з одного основне відділення, в яке ви зручно зможете розмістити необхідне спорядження та особисті речі. Також передбачено кишеню спереду рюкзака та дві бокові кишеньки. М'які плечові шлейки, бокові та грудні стяжки. Колір: чорний, синій, зелений.
Розмір:65*35*25см.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 80 л |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 25 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 65 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне, бокові кишені, кишеня на лицевій стороні |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
- Цена: 2 651 ₴











