Жіноча блискуча сумка-бананка "C.Klein CK02"

- Нет в наличии
- Код: CK02
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіноча блискуча сумка-бананка "C.Klein CK02"
Жіноча блискуча сумка-бананка "C.Klein CK02" - стильна симпатична сумочка,пошита зі шкірзамінника з блискучим лакованим покриттям.Така модель чудово підійде юним модницям. Сумка-бананка має одне відділення, в якому зручно розмістяться телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Колір: золотистий, синій, червоний, рожевий, малиновий.
Розмір:26*12*6см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 26 см |
| Высота | 12 см |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Значки | Написи |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 150 ₴











